Правила бронювання студії

 1. Відкрити календар залу, який вас цікавить та визначитись із датою і часом бронювання.
 2. Написати в телеграм для бронювання і ми зарезервуємо за вами бажану дату та надішлемо всі деталі.
 3. Для підтвердження бронювання необхідно внести повну оплату протягом 24-х годин та надіслати нам скріншот квитанції про оплату в телеграм.
 4. Щоб відмінити/перенести бронювання, необхідно попередити нас в телеграмі не менш ніж за 48 годин до початку зйомки. У випадку відміни/перенесення менш ніж за 48 годин – повертається або залишається на депозиті 50% передплати. А при відміні/перенесенні менш ніж за 24 години – 100% передплата не повертається та не переноситься на іншу дату.
 5. Оплачене бронювання дозволяється перенести лише один раз.
 6. Мінімальне бронювання (room A, B, C) — дві години, на одну годину можна забронювати тільки за умови, що є вікно в одну годину між двома бронюваннями.
  Мінімальне бронювання (room D) — три години, на дві години можна забронювати тільки за умови, що є вікно в дві години між двома бронюваннями. Бронювання на одну годину не можливе.

Правила оренди залів

 1. Час, на який було зроблено бронювання вважається початком зйомки, навіть якщо ви прийшли раніше.
 2. Закінчити зйомку команда має за 5-10 хвилин до кінця бронювання, за цей час команда має встигнути зібрати речі, моделі повинні переодягнутися і покинути зал студії не пізніше заброньованого часу.
 3. Якщо команда затримується більше ніж на 10 хвилин після закінчення орендованого часу, замовник має сплатити суму, яка дорівнює 30 хвилинам оренди залу.
 4. Подовження часу оренди можливе при умові, якщо в графіку є вільний час. Мінімальний час подовження – 30 хв.
 5. З 21:00 до 09:00 діє нічний тариф, тому ціни на оренду залів та гримерки на 50% вищі.
 6. Світлові насадки міняти самостійно заборонено, зверніться до адміністратора студії.
 7. Пересувати великогабаритні меблі заборонено, зверніться до адміністратора за допомогою.
 8. Фото- та відеозйомка з пухом/мукою/кольоровою пудрою тощо суворо заборонена.
 9. Фото- та відеозйомка з метафаном повинна бути узгоджена з адміністрацією. Також замовник має сплатити вартість прибирання після використання метафану (від 300 грн). Замовник повинен розрахувати час зйомки, щоб на прибирання залишилось мінімум 30 хв орендного часу.
 10. Зйомка з використанням олії для тіла або крему дозволена тільки за умови, якщо модель не притулятиметься до стін, поверхонь, меблів. За псування реквізиту студії олією – штраф 1000 грн, а також відшкодування витрат на відновлення предметів інтер’єру.
 11. Зйомка з тваринами дозволена, за умови що замовник несе повну відповідальність за тварину. У разі пошкодження/забруднення реквізиту студії замовник має прибрати після тварини та компенсувати нанесені збитки.
 12. За падіння фотообладнання замовник має заплатити штраф 1000 грн, а також компенсувати вартість нанесених збитків.
 13. За псування реквізиту студії – штраф 500 грн, а також замовник має компенсувати вартість нанесених збитків.
 14. Під час зйомки в студії має знаходитись не більше десяти людей, якщо на зйомці більше 10 учасників команди – доплата 50 грн/год за людину.

Загальні правила фотостудії

 1. На території студії заборонено палити, розводити відкритий вогонь, підпалювати свічки, використовувати феєрверки, бенгальські вогні, тощо. Штраф за порушення правила – 1000 грн.
 2. Їжу та напої дозволено вживати лише за попереднім узгодженням з адміністрацією.
 3. Взуття, яке використовується моделями під час зйомки, має бути сухим та чистим.
 4. Орендар бере на себе повну відповідальність за все що відбувається на знімальному майданчику.
 5. Орендар має ознайомити всіх учасників зйомки з вище зазначеними правилами.
 6. Орендар повинен компенсувати матеріальні збитки у випадку псування студійного реквізиту чи обладнання.
 7. За речі, залишені вами у залах студії, гримерній зоні, холі студії або санвузлі адміністрація відповідальності не несе. Всі знайдені адміністрацією речі зберігаються за стійкою ресепшн.
 8. Адміністрація фотостудії Kült залишає за собою право відмовити у наданні послуг людям, які поводять себе грубо (агресивно) по відношенню до працівників студії.
 9. Також адміністрація студії Kült залишає за собою право зупинити зйомку, якщо порушується хоча б одне з вищезазначених правил. В такому випадку оплата за зйомку не повертається.

kült studio – це місце для творчості. Ми вклали дуже багато зусиль, аби Ви могли з комфортом втілювати свої ідеї. Тому будемо вдячні за повагу та розуміння. Дякуємо! ❤︎

Забронювати
в Telegram